TeamViewer (تیم‌ویوئر)

نرم‌افزاری است برای کنترل، هدایت، و تعمیر رایانه ها از راه دور از طریق وصل دو رایانه با کمک شبکه اینترنت. دو کاربر میتوانند با نصب و بکار گیری این نرم‌افزار و رد و بدل رمزهای عبور، رایانه‌های خود را به طوری با یکدیگر مرتبط سازند که یک کاربر (طرف فعال) تصویر مانیتور کاربر دیگر را از دور ببیند و به تمامی محتوی رایانه او دسترسی داشته باشد.

نحوه عملکرد این نرم‌افزار

این نسخه از نرم افزار TeamViewer نیاز به نصب نداشته و شما می توانید پس از دانلود آن با کلیک بر روی آن TeamViewer برنامه را اجرا نمایید. در صفحه باز شده (مطابق تصویر روبرو) به شما یک Your ID و Password تعلق می گیرد. اگر این مشخصات را از طریق شماره های 88940633-021 در اختیار ما قرار دهید ما می توانیم از این طریق صفحه نمایش شما را دیده و مشکل شما را برطرف نماییم.

شما می توانید با Exit کردنِ این نرم‌افزار ، سطح دسترسی ما را از سیستم خود ، قطع کنید. با هر بار بستن و بازکردن نرم‌افزار ، یک Password جدید به شما تعلق می گیرد. برای استفاده از این نرم‌افزار ، لازم است سرعت اینترنت هر دو نفر ، مطلوب باشد و هنگام ورود ، هیچگونه Download صورت نگیرد تا افت سرعت ایجاد نشود.

دانلود نرم افزار TeamViewer
install teamviewer